trešdiena, 2023. gada 18. janvāris

E-Adrese uzņēmējiem

E-Adrese uzņēmējiem

No 2023.gada 1.janvāra e-adreses lietošana uzņēmumiem u.c. reģistros reģistrētiem tiesību subjektiem ir obligāta! Izveido e-Adresi!
E-Adrese ir ērts, drošs un efektīvs veids, kā sazināties ar vairāk nekā 3400 valsts un pašvaldību iestādēm jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas. Sazināties e-adresē iespējams ar visām iestādēm, kas iekļautas Uzņēmumu reģistra tīmekļa vietnē pieejamajā Publisko personu un iestāžu sarakstā: https://www.ur.gov.lv/lv/registre/organizaciju/publiska-persona-vai-iestade/.
No e-adreses nevar sūtīt vēstules citiem iedzīvotājiem vai uzņēmumiem, ja vien tiem nav uzticēta valsts pārvaldes funkcija.
Ja tavam uzņēmumam, biedrībai, nodibinājumam, arodbiedrībai (pilnu sarakstu skatīt šeit: https://mana.latvija.lv/wp-content/uploads/2022/11/juridiskas-personas.pdf) ir izveidota e-adrese, turpmāk valsts un pašvaldības iestādes sazināsies ar tevi šajā digitālajā pastkastītē, nevis papīra formātā uz juridisko adresi. Uzņēmuma e-adresi var izveidot tikai uzņēmuma paraksttiesīgās personas.
E-adresi ir izstrādājusi Valsts reģionālās attīstības aģentūra sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Kā to izveidot e-Adresi?

  • Dodies uz portālu Latvija.lv, spied pogu “Izveido savu e-adresi".
  • Pieslēdzies portālam kā juridiska persona ar sev ērtāko eParaksta rīku, kuru lieto ikdienā - eParaksts mobile, eID vai eParaksts karti.
  • Izvēlies uzņēmumu un izveido e-adresi!

Vairāk lasi šeit: https://mana.latvija.lv/e-adrese-juridiskam-personam/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Meistarklase